Hejda se vrací do McCann Erickson | E15.cz

Hejda se vrací do McCann Erickson

Zdeněk Hejda
Zdeněk Hejda
• 

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Agentura McCann Erickson Prague vítá ztraceného syna. Zdeněk Hejda se po několika letech vrací, stejně jako nedávno Lars Killi, a nastupuje na pozici Deputy Creative Director.

Architekt Zdeněk Hejda opustil McCann Erickson jako Senior Art Director v roce 2008. Ještě před tím, než z agentury odešel, se podepsal například pod několikrát oceněnou kampaň Vzkaz v lahvi pro Nadaci Terezy Maxové. V období od roku 2008 pracoval v agenturách WMC Grey a Symbio.

Do McCann Erickson nově nastoupil jako Deputy Creative Director a podle informací z agentury by měl po boku kreativního ředitele Larse Killiho pracovat na posílení podpisu sítě McCann Worldwide v Čechách a zároveň zužitkovat zkušenosti, které v mezičase získal na digitálním poli.

Nejbližším spolupracovníkem Zdeňka Hejdy v agentuře bude kreativní ředitel Lars Killi, který se do McCann Erickson vrátil začátkem letošního roku po dvouletém období, které strávil jako partner agentury Frontier.

Lars Killi Autor:

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.