Jan Cizner je zástupcem šéfredaktorky v deníku E15 | E15.cz

Jan Cizner je zástupcem šéfredaktorky v deníku E15

Jan Cizner
Jan Cizner
• 
ZDROJ: e15, Michael Tomeš

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Ekonomický deník E15 dál posiluje svůj tým. V průběhu února nově do redakce nastupuje Jan Cizner (47) na pozici zástupce šéfredaktorky s odpovědností za webové a videoprojekty.

Zkušený ekonomický novinář Jan Cizner přichází ze zpravodajského webu Seznam Zprávy z pozice zástupce šéfredaktora zodpovědného za videočást. Předtím působil osm let v České televizi, nejprve jako editor ekonomické redakce, poté jako její vedoucí. Jako editor i redaktor pracoval i v denících MF DNES a Hospodářské noviny.

Jan vystudoval podnikovou ekonomiku na VŠE v Praze. „Po zkušenostech v České televizi a v Seznamu se vracím k deníkové práci. V E15 se ale budu věnovat i on-line a videozpravodajství,” říká nový zástupce šéfredaktorky Jan Cizner.

Cizner na pozici zástupce šéfredaktorky nahrazuje Stanislava Šulce, který odešel do Vltava Labe Media. Deník E15 má celkem tři zástupce, Martin Čaban z této pozice řídí politické zpravodajství a komentáře, Hana Filipová ekonomické zpravodajství a publicistiku.

Více zpráv o médiích čtěte ZDE.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.