Karel Vágner míří do vedení Media Bohemia | E15.cz

Karel Vágner míří do vedení Media Bohemia

Karel Vágner
Karel Vágner
• 
ZDROJ: E15, Eduard Erben

bru

Mediální skupina Media Bohemia má nového partnera, kterým se od 1. září stane Karel Vágner. Ten se zároveň usedne do pozice ředitele národního obchodu její dceřiné firmy Media Marketing Services (MMS).

Vágner dříve působil ve společnostech Unilever, Stracom, byl i vydavatelem titulů Ringieru a Vltava Labe Press. Pro vydavatelství Mladá fronta řídil uvedení ekonomického deníku E15 na trh. V posledních letech byl konzultantem firem skupiny MEDIA BOHEMIA v oblasti Internetu a on-line prodeje.

Od začátku září vznikne také funkce marketingového ředitele MMS, kterou bude zastávat dosavadní výkonný ředitel internetového mediálního zastupitelství ImpressionMedia Pavel Lupjan. Mediální zastupitelství MMS ovládá 40 procent trhu.

Media Bohemia vlastní 26 regionálních a lokálních rádií s týdenní poslechovostí téměř 3,1 milionu posluchačů. Skupina má přes 800 zaměstnanců.

Autor: bru

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.