Kohák se stal tváří kampaně na ePojisteni.cz | E15.cz

Kohák se stal tváří kampaně na ePojisteni.cz

Jakub Kohák
Jakub Kohák
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Online pojistitel ePojisteni.cz spustil kampaň, která se zaměřuje na komunikaci výhod využití online srovnávačů pojištění. Kampaň, jejíž součástí jsou videa a rozhlasový spot, zaštítil Jakub Kohák.

Kohák se v rámci kampaně ePojisteni.cz objevil ve dvou videích - na prvním vysvětluje princip fungování projektu. V druhém telefonuje s infolinkou pojišťovny po tom, co mu přišlo oznámení o zvýšení ceny pojistného. Herec a režisér se kromě videí objeví i na tiskových materiálech ke kampani a jeho hlas zazní i v rozhlasovém spotu.

„S Jakubem Kohákem jsme se dohodli na spolupráci nejen proto, že se nám líbí jako osobnost, ale také z toho důvodu, že sám naše služby využívá. Když jsme si představili, jak asi musí vypadat jeho hovor s infolinkou pojišťovny a jak vtipný musí být pro nezúčastněného pozorovatele, vyšlo nám, že právě on je ideální partner pro naše marketingové aktivity,“ říká marketingový ředitel ePojisteni.cz David Holý.

Kampaň si pojistitel připravil vlastními silami.

Spoty

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.