Kunín stloukl s mlékem i kampaň | E15.cz

Kunín stloukl s mlékem i kampaň

Spot Mlékárny Kunín
Spot Mlékárny Kunín
• 
ZDROJ: archiv Mlékárna Kunín

Petr Novotný (Strategie)

Nová televizní kampaň značky Mlékárna Kunín zdůrazňuje tradici a výrobu mléčných výrobků. Spot se odehrává v čisté přírodě Beskyd, odkud značka Kunín pochází, a zdůrazňuje šetrný přístup k přírodě a jejím zdrojům.

Reklamní spot od kreativní agentury Hullabaloo vysílá Televize Barrandov, Prima a Nova. Kampaň je podpořena také online reklamou na internetu.

„Protože i naše výrobky děláme jednoduše, chtěli jsme jednoduchou reklamu, která ale bude mít blízký vztah k našim spotřebitelům. Proto v ní jde o vztah mezi otcem a synem a o radost z toho, že jsou spolu. O umění prožívat i zdánlivě všední situace silně a vážit si jich,“ řekla Monika Ryšavá, Group Product Manager společnosti Lactalis.

Dvacetisekundový televizní spot v režii Petra Václava a produkci Punk Film byl v televizi poprvé vysílán 15. září. Na obrazovkách bude v první vlně od září do října. Pro vysílání na internetu je připravena delší verze, která bude mít zhruba 40 vteřin.

Autor: Petr Novotný (Strategie)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.