Láska k Česku vynesla Kauflandu ocenění | E15.cz

Láska k Česku vynesla Kauflandu ocenění

Z lásky k Česku. Nová kampaň Kauflandu
Z lásky k Česku. Nová kampaň Kauflandu
• 
ZDROJ: Kaufland

Strategie, Filip Votava

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Kaufland Česká republika získala ocenění Marketingový počin roku v ČR 2014/2015 za sérii reklam v kampani Z lásky k Česku. Prosadila se tak vedle kampaní Air Bank a Kofoly. Výsledky vyšly z výzkumu agentury GfK Czech uskutečněného v lednu a v dubnu 2015 metodou online dotazování spotřebitelů v ČR.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů s oceněním proběhlo v rámci konference Marketing Management 2015 v pražském divadle Archa.

Marketingový počin roku Autor: archiv

Podkladem k udělení ceny byl výzkum společnosti GfK Czech v ČR a na Slovensku. V lednu a v dubnu 2015 sbírala spontánní tipy na kampaně, které spotřebitelé zaznamenali jako nejvýraznější, nejmilejší, nejzábavnější či nejvtipnější. Uváděné komunikační kampaně, které nejvíce zaujaly české a slovenské spotřebitele, byly roztříděny do tří kategorií (Služby, Produkty a Ostatní). V každé z nich byly na základě nejvyššího počtu nominací na Marketingový počin roku určeni vítězové pro Českou republiku a Slovensko. Na Slovensku se stali vítězi Coop Jednota Slovensko, Škoda Auto Slovensko a Orange.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.