LEVnější půjčka od kocoura | E15.cz

LEVnější půjčka od kocoura

LEVnější půjčka od GE Money Bank
LEVnější půjčka od GE Money Bank
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
GE Money Bank opět využívá služeb věčně nespokojeného kocoura. Tentokrát bude nabízet půjčku po telefonu. Kampaň připravila agentura Inspiro.

GE Money Bank podporuje svoji nabídku na půjčky Expres a Expres Plus novou online kampaní. Zájemcům o spotřebitelské půjčky zavolá kocour známý z reklamních spotů.

„Naše chlupatá star, které propůjčil hlas herec Marek Taclík, zavolá zájemcům o spotřebitelské půjčky do dvou dnů. Až mu dojde řeč, jednoduše je přepojí na operátora našeho call centra,“ vysvětluje Michal Dúbravský, manažer sociálních médií GE Money Bank.

Kampaň kombinuje prvky sociálních sítí a digitálního marketingu. Zájemci o půjčku budou z Facebooku přesměrováni na microsite Kocournadrate.cz.

Marek Taclík předtočil několik hlášek pro hlasový automat. Ten obvolává zájemce, kteří na sebe zanechali kontakt, a pro samotnou žádost o půjčku je přepojí na operátory call centra GE Money Bank.

Za kreativou kampaně stojí agentura Inspiro.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.