Manage Social vyhrála dva výrazné tendry | E15.cz

Manage Social vyhrála dva výrazné tendry

Jak na komunikaci na sociálních sítích?
Jak na komunikaci na sociálních sítích?
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Share on Facebook Messenger
Komunikační agentura Manage Social slaví úspěch ve dvou výběrových řízeních. Bude pracovat pro developerskou společnost CTP a mBank.

Agentura Manage Social vyhrála osmičlenné výběrové řízení mBank na spolupráci v oblasti komunikace na sociálních sítích. Do finále tendru postoupily ještě Isobar a Pria. Vítězná agentura se postará o komunikaci české i slovenské pobočky mBank na sociálních sítích.

„Právě na oblast tvorby obsahu a komunikace se zákazníky se chceme nyní intenzivněji zaměřit,“ uvedla ředitelka marketingu mBank pro Českou republiku a Slovensko Kristina Lenkova. Komunikaci na sociálních sítích dosud zajišťovala banka interně.

Pro developery CTP bude Manage Social zajišťovat integrovanou komunikační kampaň včetně public relations a správy sociálních sítí, v jejichž rámci bude mít na starosti komunikaci jednotlivých projektů, korporátní komunikaci i triatlonový závod DoksyRace. Public relations bude pro CTP zajišťovat Michaela Studená, sociální sítě pak Filip Reinöhl.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.