Marketing společnosti Okin Group posílila Novotná | E15.cz

Marketing společnosti Okin Group posílila Novotná

Marketing společnosti Okin Group posílila Novotná
Tým marketingu Okin Group posílila Hana Novotná
• 
ZDROJ: arhciv

Strategie
Filip Votava

Pro Okin Group začala na pozici brand manažerky pracovat Hana Novotná. Kromě marketingu a obchodní strategie bude mít na starosti i monitorování trhu.

Společnost Okin Group, poskytovatel podpůrných služeb v oblastech business process services a facility managementu, posílila svůj marketingový tým. Novou brand manažerkou se stala Hana Novotná.

„Ve své nové pozici budu spolupracovat na tvorbě marketingové a obchodní strategie společnosti, komunikaci s klienty nebo i monitoring trhu. Vzhledem k tomu, že Okin Group má dvě zaměřením odlišné divize, těším se na rozmanitou práci, “ říká ke svému nástupu Novotná.

Nová brand manažerka získávala zkušenosti z oboruzískalas několik let především u mezinárodních společností. Šest let pracovala v mezinárodní jazykové škole TEFL Worldwide Prague jako office manager, následně působila na Anglo – americké vysoké škole jako marketing and publicity manager. Zde také na jaře tohoto roku úspěšně ukončila studium se zaměřením na finance, marketing a management v programu Chapman MBA.

Autor: Strategie, Filip Votava
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!