Mladá fronta získala 15 medicínských časopisů a dominuje trhu | E15.cz

Mladá fronta získala 15 medicínských časopisů a dominuje trhu

logo ČLS JEP
logo ČLS JEP
• 

red

Vydavatelství Mladá fronta, konkrétně její divize Medical Services, se stalo nakladatelem celé skupiny odborných časopisů, které patří České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (ČLS JEP). Mladá fronta tak výrazně rozšířila portfolio svých medicínských titulů a významně posílila v segmentu odborné lékařské literatury.

Veškeré nakladatelské služby, distribuci a zajišťování inzerce celé dále uvedené skupiny časopisů ČLS JEP převzala Mladá fronta 1. října.

Portfolio patnácti časopisů bude spojovat nová, jednotná grafická úprava jak titulních stran, tak vnitřků časopisů. Všechny časopisy, patřící pod ČLS JEP, se tak budou vyznačovat společnými grafickými znaky, novou kvalitou papíru a plnou barevností. Společná vizuální podoba časopisů se zřetelně odliší od řady konkurenčních periodik.

„Přestože zvýšíme kvalitu, a tedy i prestiž produkovaných časopisů, nebudou mít tyto kvalitativní novinky vliv na cenu časopisů, a proto nezvýšíme ceny předplatného jednotlivých časopisů,“ dodal Martin Hofman, ředitel divize Medical Services.

Distribuce časopisů bude řízená, to znamená určená všem předplatitelům nebo členům odborných společností. Celou skupinu časopisů bude mít v divizi Medical Services koordinačně na starosti Michaela Lízlerová, šéfredaktorka časopisu Postgraduální medicína.

Společně s vlastními tituly nyní vydavatelství produkuje 21 lékařských a zdravotnických časopisových titulů, čtyři knižní edice pro lékaře, zdravotnický personál a pacienty, specializované webové stránky, eventové aktivity a další speciální projekty zacílené do daného segmentu.

Nové tituly v portfoliu vydavatelství Mladá fronta

Acta chirurgiae plasticae

Anesteziologie a intenzivní medicína

Česká gynekologie

Česká a slovenská farmacie

Česko-slovenská pediatrie

Česká revmatologie

Česká stomatologie a Praktické zubní lékařství

Epidemiologie, mikrobiologie, imunologie

Geriatrie a Gerontologie

Otorinolaryngologie a foniatrie

Pracovní lékařství

Rehabilitace a fyzikální lékařství

Revizní a posudkové lékařství

Transfuze a hematologie dnes

Prezidiální časopisy: Časopis lékařů českých a Praktický lékař

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.