Nealko kampaň od Staropramenu: Vychlaď a vypij | e15.cz

Nealko kampaň od Staropramenu: Vychlaď a vypij

Nealko kampaň Staropramenu od Young & Rubicam a Etnetera
Nealko kampaň Staropramenu od Young & Rubicam a Etnetera
• 
ZDROJ: Staropramen

Strategie, Petr Novotný

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pivovary Staropramen odstartovaly marketingovou kampaň, jejímž cílem je podpořit nedávné uvedení nealkoholické varianty ochuceného piva Staropramen Cool Grep na český trh. Za kreativou stojí agentury Young & Rubicam a Etnera.

Na konci března letošního roku uvedly Pivovary Staropramen na český trh nové ochucené pivo Staropramen Cool Nealko Grep, které kombinuje nealkoholické pivo s grepovou šťávou. Marketingová kampaň na jeho podporu odstartovala 18. dubna a poběží až do 8. května 2016. V druhé vlně bude pokračovat od 4. července do 18. srpna 2016, a to v digitálu a TV.

Televizní spoty se objeví na programech Prima Group a ČT (především ČT sport). Kampaň připravily agentury Young & Rubicam a Etnera.

Mix piva a ovocné šťávy od Staropramenu se na trhu objevil poprvé v květnu 2011. Uvedením nového produktu reaguje společnost na rostoucí poptávku po nealkoholických pivních mixech, které v současné době tvoří až čtvrtinu této pivní kategorie. Podle dostupných dat pivní mixy vyhledávají zejména mladí dospělí, a také ženy ve věku okolo 35 let, a to hlavně v letních měsících.

„Počítáme ale s tím, že nealko verze zaujme i ty, ke kterým jsme doposud komunikaci tohoto typu nápoje nesměřovali, tedy například řidiče, sportovce a lidi v zaměstnání,“ říká David Šeberle, manažer značky Staropramen Cool.

Autor: Strategie, Petr Novotný

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery