Nejsledovanější video na YouTube? Polský pes převlečený za pavouka | E15.cz

Nejsledovanější video na YouTube? Polský pes převlečený za pavouka

Nejsledovanější video na YouTube? Polský pes převlečený za pavouka
Sídlo YouTube
• 
ZDROJ: CC BY-SA 2.0: jm3

ČTK

Nejsledovanějším videem roku se na serveru YouTube letos stala legrácka polského filmového amatéra Sylwestera Wardegy, který navlékl psa do kostýmu obřího pavouka a s kamerou sledoval vyděšené reakce lidí, kteří se nechali podivným tvorem vystrašit. Krátké video si uživatelé internetu pustili už více než 113milionkrát. Do se seznamu deseti nejpopulárnějších videí se dostala mimo jiné americká reklama na pivo Budweiser či záznamy z talentových soutěží.

Hned za „pavoučím hororem“ skončila co do počtu diváků reklamní kampaň firmy Nike, která před mistrovstvím světa ve fotbale angažovala nejslavnější hráče světa do klipu, v němž na sebe amatérští hráči berou podobu velkých hvězd.

Nejsledovanější YouTube video roku 2014

Na třetí místo se díky 94 milionům zhlédnutí zařadilo video filmařky Tatiy Pilievové - ta s kamerou sledovala dvacet lidí, kteří měli políbit člověka, s nímž se nikdy předtím neviděli.

První polibek lidí, kteří se dosud neznají

Velmi oblíbený byl i záznam prvního vystoupení jedné z účastnic italské verze talentové soutěže Hlas, kde porotce vyvedl z míry suverénní výkon řádové sestry zpívající hit od Alicie Keys.

Pěvecký výkon řádové sestry

Téměř 60milionkrát si pak lidé přehráli video, na němž blogger podrobuje testu telefon iPhone 6 a zjišťuje, jestli se přístroj při tlaku ohýbá.

Autor: ČTK
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!