Nevinné lži přitáhly 1,4 milionu diváků | e15.cz

Nevinné lži přitáhly 1,4 milionu diváků

Nevinné lži
Nevinné lži
• 
ZDROJ: Ceska televize

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Třetí díl z cyklu televizních filmů Nevinné lži v neděli večer na ČT1 sledovalo 1,41 milionu diváků starších 15ti let při podílu na publiku 32,2 procenta. Sdělila to mluvčí ČT Michaela Fričová. Pořad si tak udržuje vysoký zájem diváků, když první a druhý díl sledovalo 1,29 respektive 1,43 milionu lidí.

Autorkou projektu Nevinné lži zahrnujícího osm televizních filmů je Tereza Vrabelová, která podobný typ pořadu s názvem Soukromé pasti natočila pro TV Nova. Ta dramatický cyklus uvedla v roce 2008. Úspěšnou sérii, která se předloni dočkala pokračování, sledovalo v průměru 1,5 milionu diváků.

Nova v neděli večer nabídla další díl pěvecké show SuperStar, kterou vidělo 890.000 diváků nad 15 let s podílem na sledovanosti 22,6 procenta. V kategorii mladých diváků 15 až 34 let, kteří jsou podle Novy hlavní cílovou skupinou SuperStar, byl podíl na publiku 35,3 procenta, sdělila mluvčí Novy Marie Fianová.

FTV Prima na svém hlavním programu Prima Family v neděli večer odvysílala film Lovci pokladů, který podle mluvčího Václava Mazánka sledovalo 466.000 diváků starších 15ti let při téměř 13ti procentním podílu na publiku.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Nejčtenější

Newslettery