Nova naplno rozjíždí letní schéma a nasazuje dvě reality show

4 svatby

4 svatby

Televize Nova o víkendu odstartuje dvě dlouho očekávané letní realitní show. Od neděle do čtvrtka bude od 20:20 vysílat show Farma, čas před Televizními novinami od 18:25 pak obsadí 4 svatby.

Dobrodružná reality show Farma se poprvé představí již tuto neděli 24. června od 20 hodin. Na pravidelný režim pak najede hned v pondělí 25. června a bude se vysílat od 20:20 hodin vždy od neděle do čtvrtka.

Hitparáda soutěžících v reality show Farma, kterou o víkendu začne vysílat TV Nova Hitparáda soutěžících v reality show Farma, kterou o víkendu začne vysílat TV Nova

Dvanáct odvážných soutěžících zažije na Farmě největší dobrodružství svého dosavadního života. Bude žít po celé léto na usedlosti hluboko v horách, kde se zastavil čas před sto lety. Na místě, v němž chybí elektřina, tekoucí voda, telefon, ale také jakýkoliv kontakt s civilizací i s blízkými. Soutěžící budou bojovat nejen proti sobě, ale také s vlastní osobností, která bude vystavena extrémním podmínkám.

V soutěži, která již běžela na slovenské TV Markíza, se hraje o milion korun. V roli moderátorky se představí Tereza Pergnerová.

Reality show Farma na TV Nova uvádí Tereza Pergnerová Reality show Farma na TV Nova uvádí Tereza Pergnerová

Čtyři svatby a žádný pohřeb?

V nové svatební reality show 4 svatby je svatba nejen oslavou novomanželů, ale i soutěží o to, která bude ta nejlepší. Nova tuto show startuje v pondělí 25. června v 18:25, kdy se diváci seznámí s nevěstami a také uvidí první svatbu, na kterou nás pozve skromná a nenápadná Anička. Ta na svou veselku pozvala téměř tři sta hostů.

Každá z nevěst vstupuje do pořadu s odlišným vkusem, vzhledem, představami a rozpočtem. Všechny ale mají stejný cíl – být tou nej a vyhrát. Nevěsty postupně navštíví svatbu svých soupeřek a budou si navzájem hodnotit svatební obřad, hostinu, šaty a celkový dojem. Ta, která získá nejvyšší počet bodů, poletí se svým manželem na luxusní svatební cestu snů.

V každé ze dvou pětidílných řad reality show 4 svatby diváci uvidí čtyři rozdílné svatby. Společně s nevěstami prožijí například svatbu řeckokatolickou, motorkářskou, zahradní i tradiční českou.