PR pro Skansku získala AMI | E15.cz

PR pro Skansku získala AMI

Skanska
Skanska
• 
ZDROJ: Sedmicka

Petr Novotný (Strategie)

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

AMI Communications uspěla ve dvoukolovém výběrovém řízení na dodávku PR služeb vypsaném společností Skanska. Poprvé v historii tak mají všechny obchodní jednotky Skanska jedinou agenturu. 

AMI Communications bude pracovat na budování dobrého jména společnosti Skanska na českém i slovenském trhu. Věnovat se bude především strategickému plánování PR a media relations.

„AMI Communications nás zaujali především kreativními nápady a propracovanou komunikační strategií, což společně s kladnými referencemi slibuje profesionální spolupráci a vysokou kvalitu služeb. Vypsaný tendr má pro nás jedno historické prvenství, a to že jde o propojení komunikace všech tří obchodních jednotek Skanska na tomto trhu,“ říká Ondřej Svatoň, ředitel komunikace a marketingu společnosti Skanska.

„Skanska je společnost, která si zakládá na svých etických hodnotách, na bezpečné práci, udržitelnosti a zejména na transparentním podnikání. Naším úkolem bude přiblížit tento přístup zákazníkům, investorům i veřejnosti,“ dodává Roman Binder, senior account director týmu Průmysl AMI Communications.

Autor: Petr Novotný (Strategie)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.