PR pro Skansku získala AMI | E15.cz

PR pro Skansku získala AMI

PR pro Skansku získala AMI
Skanska
• 
ZDROJ: Sedmicka

Petr Novotný (Strategie)

AMI Communications uspěla ve dvoukolovém výběrovém řízení na dodávku PR služeb vypsaném společností Skanska. Poprvé v historii tak mají všechny obchodní jednotky Skanska jedinou agenturu. 

AMI Communications bude pracovat na budování dobrého jména společnosti Skanska na českém i slovenském trhu. Věnovat se bude především strategickému plánování PR a media relations.

„AMI Communications nás zaujali především kreativními nápady a propracovanou komunikační strategií, což společně s kladnými referencemi slibuje profesionální spolupráci a vysokou kvalitu služeb. Vypsaný tendr má pro nás jedno historické prvenství, a to že jde o propojení komunikace všech tří obchodních jednotek Skanska na tomto trhu,“ říká Ondřej Svatoň, ředitel komunikace a marketingu společnosti Skanska.

Digital Communications se mění na AMI Digital

„Skanska je společnost, která si zakládá na svých etických hodnotách, na bezpečné práci, udržitelnosti a zejména na transparentním podnikání. Naším úkolem bude přiblížit tento přístup zákazníkům, investorům i veřejnosti,“ dodává Roman Binder, senior account director týmu Průmysl AMI Communications.

Autor: Petr Novotný (Strategie)
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!