Předsedou Digi sekce při AKA byl zvolen Vladimír Rejlek | E15.cz

Předsedou Digi sekce při AKA byl zvolen Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek byl zvolen předsedou sdružení digitálních agentur při AKA
Vladimír Rejlek byl zvolen předsedou sdružení digitálních agentur při AKA
• 

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Předsedou sdružení Digitální Agentury, sekce při AKA byl pro rok 2014 zvolen Vladimír Rejlek z agentury Publicis Modem. Vedení přebírá od Michala Nýdrle z agentury Nydrle.

Rejlek pracuje v oboru digitálního marketingu 10 let. Začínal v agentuře Advertures, pracoval pro Vodafone a před 6 lety založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe.

Za předsednictví Michala Nýdrle vyzkoušely digitální agentury nový model edukace klientů. „Upustili jsme od jedné větší konference a přešli na model menších workshopů, kde je sice méně účastníků, ale jejich zapojení je větší a bezprostřední zkušenost s digitálním marketingem mnohem přínosnější. Ze strany klientů máme pozitivní reakce,“ hodnotí koncept Michal Nýdrle.

„S tímto konceptem jsme spokojeni a v jejich pořádání budeme chtít pokračovat i příští rok,“ říká nový předseda a dodává: „Kromě toho bychom se chtěli opět vrátit k tématu digitálních tendrů, kde jsme již v minulosti vyvinuli snahu klientům pomoci a připravili pár šablon jako je např. „digitální brief“.“

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah