Přestupy (Strategie č. 12/11) | E15.cz

Přestupy (Strategie č. 12/11)

Přestupy (Strategie č. 12/11)
Ilustrační foto
• 
ZDROJ: Shutterstock

red

Přestupy

Aegis slučuje ředitele

Petr Chajda, generální ředitel Aegis Media Czech Republic, přebírá funkci generálního ředitele Aegis Media Slovakia a obě funkce bude zastávat současně. Na Slovensku nahrazuje Petera Paška, který odešel z osobních důvodů po dlouholetém působení v síti.

Petr ChajdaPetr ChajdaAutor:

Allegro zakládá Komunikaci

Leaderem komunikace společnosti Allegro Group CZ se stal Milan Duda. Na starosti bude mít externí a interní komunikaci, sociální média a společenskou odpovědnost celé skupiny Allegro Group CZ. Jeho nástupem vzniká ve společnosti oddělení Komunikace, které zastřešuje korporátní komunikaci celého holdingu.

Milan DudaMilan DudaAutor:

Canon posiluje přímý prodej

Novým obchodním ředitelem přímého prodejního kanálu společnosti Canon CZ v České republice se stal Antonín Brož.
Ve společnosti pracuje již čtyři roky a nově bude zodpovídat za řízení a rozvoj přímého prodejního kanálu. Na trhu polygrafie a IT se pohybuje již 10 let.

Antonín BrožAntonín BrožAutor:

Generál v Hintonu

Zdeněk Burda se stal generálním ředitelem a předsedou představenstva nové stavební společnosti Hinton. Burda působil dlouhá léta jako generální ředitel skupiny Skanska -v letech 1997-2008 odpovídal za činnost skupiny v ČR a SR. Pod jeho vedením v těchto měsících vzniká tým odborníků z oboru.

Zdeněk BurdaZdeněk BurdaAutor:

Sodexo posilu je marketing

Do společnosti Sodexo se ze zahraničních misí vrátil Daniel Čapek. Bude zastávat pozici marketingového ředitele. Čapek vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů VŠE a celý svůj pracovní život spojil se skupinou Sodexo, do níž nastoupil v 19 letech a kde zastával různé pozice.

Daniel ČapekDaniel ČapekAutor:

Postup v ZenithOptimedia

Novou mediální ředitelkou pražské kanceláře mediální agentury ZenithOptimedia se stala Aleksandra Likl, která bude zodpovědná za nákup médií, vyjednávání pro klienty agentury a nadále bude mít rovněž na starosti vedení vybraných mezinárodních projektů. Pro společnost pracuje již 4 roky.

Aleksandra LiklAleksandra LiklAutor:

Lidské zdroje Hypoteční banky

Alena Haláková se stala ředitelkou odboru Lidských zdrojů Hypoteční banky. Přichází ze společnosti Teva Pharmaceutical CR, kde strávila více než šest let a kde jako personální ředitelka zodpovídala za promítnutí obchodních cílů do personální strategie firmy. V personalistice působí už 11 let.

Alena HalákováAlena HalákováAutor:

Přestup do Konektoru

Novým projektovým manažerem v agentuře Konektor se stal Ondřej Kvasňovský, který dříve působil jako marketingový ředitel společnosti Raiffeisen Stavební spořitelna. V Konektoru má na starosti především řízení veškeré komunikace společnosti Evropská oční klinika Lexum.

Ondřej KvasňovskýOndřej KvasňovskýAutor:

Uvítání v Home Credit

Tiskovou mluvčí společnosti Home Credit se stala Zuzana Bienvenu. Bude zodpovědná za komunikaci s médii v ČR a na Slovensku. Přichází z České televize. Vystudovala bohemistiku na Filozofické fakultě a žurnalistiku na Fakultě sociálních studií brněnské Masarykovy univerzity.

Zuzana BienvenuZuzana BienvenuAutor:

Nová tvář v Citrixu

Tým společnosti Citrix posílila Eva Koutná, která nastoupila na pozici Channel Development Manager regionu východní Evropy. Má na starosti rozvoj a podporu partnerů a distributorů v ČR, Slovensku, Polsku, Maďarsku a Pobaltí.
V minulosti působila na různých marketingových a prodejních pozicích společností VMware, Symantec a Avaya.

Eva KoutnáEva KoutnáAutor:

Volksbank mění consumer insight

Volksbank CZ má novou posilu v oddělení marketingu a komunikace. Michal Pitucha bude v bance zodpovědný za oblast consumer insight, realizaci výzkumů, řízení vztahů se zákazníkem a orientaci na konkurenci. Pitucha přichází do Volksbank z pojišťovny Generali.

Michal PituchaMichal PituchaAutor:

TES Vsetín posiluje finance

Management společnosti TES Vsetín posílil Jiří Čapek, který do společnosti nastoupil na pozici finančního ředitele.
Přichází z firmy Emerson, kde zastával pozici finančního ředitele. Čapek má bohaté zkušenosti ve finančním a provozním managementu v oblasti průmyslu.

Jiří ČapekJiří ČapekAutor:

Víc úkolů v Bisnode

David Farský, ředitel společnosti Soliditet (dříve Creditinfo), bude nově v rámci skupiny Bisnode ČR zastřešovat i společnosti HBI Česká republika a Wer liefert was?. Ve společnosti Soliditet je od roku 2009 v pozici ředitele zodpovědný za její strategické směřování a celkové řízení.

David FarskýDavid FarskýAutor:

Šéf Grant Thornton Valuations

Miroslav Hubička byl jmenován do pozice ředitele poradenské společnosti Grant Thornton Valuations. Hubička posledních pět let působil v mateřské společnosti Grant Thornton Advisory. Předtím působil v investičních společnostech a bankách v oblasti obchodování s finančními produkty.

Miroslav HubičkaMiroslav HubičkaAutor:

Výkonný ředitel seznamu

Manažeři v Seznamu se přeskupují: Pavel Zima zůstává i nadále generálním ředitelem společnosti, ale bude napřímo řídit produkty. Role výkonného ředitele se od ledna ujme Michal Feix, který posledních několik let zastával roli provozního ředitele společnosti Seznam.cz

Michal FeixMichal FeixAutor:

Návrat do ČEKIA

Petra Štěpánová, dlouholetá PR manažerka České kapitálové informační agentury (ČEKIA), se po třech letech na mateřské dovolené vrací na pozici Country PR Manager skupiny Bisnode v ČR. Povede externí komunikaci pro ČEKIA, Dun & Bradstreet, HBI ČR, Soliditet a Wer liefert was?

Petra ŠtěpánováPetra ŠtěpánováAutor:

Mastercard má nového ředitele

Novým generálním ředitelem pražské kanceláře MasterCard Europe se stal Miroslav Lukeš. Před příchodem do MasterCard Europe působil Miroslav Lukeš v poradenské firmě McKinsey & Company a v GE Money Bank, kde vytvářel strategii.

Miroslav LukešMiroslav LukešAutor:

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!