První POP-UP store je v Centru Chodov | E15.cz

První POP-UP store je v Centru Chodov

pop up store Chodov
pop up store Chodov
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pražské Centrum Chodov otevřelo unikátní POP-UP store českých designérů. Jedná se o vůbec první POP-UP prodejnu v domácím obchodním centru. V obchodu jsou originální kousky z dílny devíti talentovaných mladých návrhářů, kteří již na poli módy a designu zaznamenali úspěchy a získali ocenění, jako byla například soutěž Designblok. POP-UP store bude otevřen do 14. července

POP-UP store se již na první pohled odlišuje od ostatních prodejen centra. Výjimečnému konceptu interiéru, který vznikl pod taktovkou designového studia Morphe, dominuje jednoduchost a minimalismus. Pozornost návštěvníka centra upoutají například černo-bílé stěny a modely zavěšené na modrých lanech.

Sortiment této netradiční prodejny zahrnuje pánské (Fiorina Fury) i dámské (Miro Sabo, jsem, Katarze) módní kolekce oděvů, dále dámskou obuv (Zuzana Serbák), kabelky (Tjuuli), šperky (blueberries a Markéta Richterová) či designová mýdla (soap.).


Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.