Retro Music TV mění grafiku | E15.cz

Retro Music TV mění grafiku

Retro Music TV mění grafiku
Retro Music TV mění grafiku
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Česká žánrová televizní stanice Retro Music Television mění po třech letech svou grafickou podobu. Zároveň přechází z tradičního formátu 4:3 na moderní 16:9. Vysílané klipy ale zůstanou v původním formátu, vzniklý prostor bude využíván jako informační box.

„Podařilo se nám vyhnout se nevzhlednému deformování klipů, ke kterému se uchylují některé hudební televize, které přešly na moderní formát 16:9. Věříme, že diváci, kteří milují hudbu stejně tak jako my v Retro Music TV, ocení atraktivní a předně funkční grafický relaunch i užitečné informace, které publikujeme nonstop,“ sdělil po testovacích projekcích jednatel stanice Pavel Attel.

Zároveň dodal, že v informačním boxu diváci získají přehled o historii umělce, kompletní diskografii, milnících i zajímavostech z jeho kariéry, uvidí cover alba, na němž aktuálně vysílaný song vyšel, i aktuální playlist 5 klipů, 2 odehrané, aktuálně přehrávaný a 2 následující. „Tím reagujeme na diskuzi na našem webu, v níž se diváci často na tyto informace dotazují,“ říká Attel.

Novou tvář, kterou pro stanici vytvořilo grafické studio Oficina, uvidí diváci RMT poprvé 1. července. Ke stejnému datu stanice mění i programové schéma.

Retro Music TV mění grafiku Autor:

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.