Šéf průmyslových nemovitostí v CBRE přestupuje do DHL | E15.cz

Šéf průmyslových nemovitostí v CBRE přestupuje do DHL

Michal Bezděka
Michal Bezděka
• 
ZDROJ: CBRE

dnv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V realitním byznysu se uskutečnil jeden z nevýraznějších přestupů letošního roku. Z tuzemské části poradenské společnosti CBRE odešel šéf týmu průmyslových nemovitostí Filip Kozák. Nově bude řídit středoevropskou realitní divizi logistické společnosti DHL. Kozáka v CBRE nahradí Michal Bezděka, který do firmy již přišel před třemi lety ze státního CzechInvestu.

Kozák v CBRE působil od roku 2007. V čele oddělení průmyslových nemovitostí stál od roku 2009 a stal se jednou z nejvýraznějších postav mezi realitními konzultanty. Byl u řady významných transakcí na trhu, který v posledním období zažívá výrazný boom. Mimo jiné se podílel na přilákání americké nábytkářské společnosti Steelcase, která nyní staví velký závod u Stříbra.

Michal Bezděka Autor: CBRE

„Jsem si naprosto jistý, že Michal Bezděka společně s celým týmem naváže na Filipovu úspěšnou práci a bude dále aktivně vytvářet pozici tržního lídra průmyslového trhu s nemovitostmi v České republice,“ komentoval změnu ve firmě ředitel tuzemské CBRE Richard Curran.

Autor: dnv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.