Šéfka divize komunikace O2 Jana Studničková rezignuje | E15.cz

Šéfka divize komunikace O2 Jana Studničková rezignuje

Jana Studničková
Jana Studničková
• 
ZDROJ: archiv

msc, urm

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vedení O2 Czech Republic po přibližně měsíci opouští Jana Studničková, která zastávala pozici chief discovery officer. Týdeník Euro získal informaci z důvěryhodných zdrojů. Firma ji následně potvrdila s tím, že k prvnímu červnu Studničková rezignuje z vážných osobních důvodů. Řady telekomunikačního operátora posílila teprve v polovině dubna, kdy přišla z pozice marketingové ředitelky O2 Slovakia.

Studničková vedla divizi komunikace a brand managementu se zodpovědností za marketingovou komunikaci a značku O2, sponzoring & CSR, interní a externí komunikaci a také za Nadaci O2. Současně se měla věnovat plnému rozvoji nového positioningu společnosti O2 a konceptu „Objevování/ Discover“, který by měl být viditelným nosičem změn v O2.

„Rozvoj nového positioningu společnosti O2 a konceptu „Objevování/Discover“ po ní převezme jeho spoluautor a kreativní konzultant O2 Milan Šemelák, jednotlivá oddělení plánované divize Komunikace a Brand managementu divize zůstanou organizačně začleněna ve struktuře ostatních divizí O2,“ vysvětlila mluvčí operátora Lucie Jungmannová.

Studničková nastoupila v lednu 2014 do vedení společnosti O2 Slovakia, a to na pozici ředitelky pro marketing. Během roku 2013 byla členem týmu, který pod značkami PPF Mobile Services a Revolution Mobile připravoval projekt čtvrtého operátora pro český trh. Jako Chief Commercial Officer byla zodpovědná za přípravu produktového portfolia, marketingovou komunikaci, PR i prodejní kanály.

Autor: msc, urm

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.