Synek parkoval Forda na Vltavě | E15.cz

Synek parkoval Forda na Vltavě

Z natáčení reklamní kampaně
Z natáčení reklamní kampaně
• 
ZDROJ: Petr Kamenicky

Jana Brassányová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na Vltavě u Smetanova nábřeží se ve středu odpoledne natáčel spot se skifařem Ondřejem Synkem. Video se stane součástí globální kampaně Fordu.

Na pontonu plovoucím kousek pod mostem Legií se ve středu odpoledne za pomoci parkovacího asistenta pokoušel zaparkovat na určené místo skifař Ondřej Synek. Na omezeném prostoru se tísnil štáb produkční společnosti Filmservice, režisérská dvojice MODS a zástupci zadavatele a reklamní agentury Ogilvy & Mather. Po dlouhých přípravách, ladění kamer a světel se hlavnímu hrdinovi reklamního spotu podařilo zaparkovat s rukama zvednutýma nad volantem malý kousek od okraje pontonu.

Podívejte se na video, na kterém Ondřej Synek parkuje bez asistenta:

Na natáčení, ze kterého vzejde dvou- až tříminutové video určené pro Facebook a YouTube, byl přítomen i student ČVUT Tomáš Záruba, v jehož hlavě se nápad na testování automatického parkovacího asistenta na plovoucím pontonu zrodil, a dokonce s ním vyhrál první kolo soutěže Výzvy skutečného světa. Tu vyhlásil Ford jako součást své celoevropské kampaně, kterou odstartoval spot, jehož zkrácenou verzi známe i z televizního nasazení – Matthias Lorenz-Meyer v něm dokáže na dvě nádrže paliva dojet z Říma do Edinburgu.

Ondřej Synek při natáčení pro Ford Autor: Petr Kamenicky

Autor: Jana Brassányová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.