Tendr GE Money Bank vyhrála agentura Taxi | E15.cz

Tendr GE Money Bank vyhrála agentura Taxi

GE Money Bank
GE Money Bank
• 

red

Novou reklamní agenturou GE Money Bank se stala agentura Taxi. Jedná se o novou pražskou pobočku kanadské agentury ze skupiny WPP. Ta vlastní mimo jiné agentury Young & Rubicam, Ogilvy, Grey, JWT a nově Scholz & Friends. Ve výběrovém řízení, které probíhalo od prosince 2012 do března letošního roku, nejlépe obstála v konkurenci dalších pěti komunikačních agentur. Taxi střídá agenturu MARK/BBDO, která s GE Money Bank spolupracovala uplynulých 10 let.

„Hledali jsme partnera, který dokáže efektivně pracovat s tématem inovace v bankovnictví, jelikož ve strategii naší společnosti hraje klíčovou úlohu,“ říká senior manažerka marketingové komunikace GE Money Bank Miroslava Misíková a dodává: „Agentura Taxi nejlépe splnila požadavky dvoukolového výběrového řízení. Zaujaly nás jak předložené kreativní návrhy, tak jejich zpracování. Spolupráci zahajujeme v dubnu.“

Agentura Taxi se bude GE Money Bank starat o všechny marketingové aktivity v ATL. Kanadská agentura Taxi byla založená v roce 1992 v Torontu a v současnosti patří do skupiny WPP. Mezi oblasti, na které se zaměřuje, patří reklama, digital a design. Agentura Taxi pod vlajkou WPP nyní otevřela svou pobočku také v Praze.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.