Tesco Finanční služby mění komunikační strategii | E15.cz

Tesco Finanční služby mění komunikační strategii

Tesco Finanční služby mění komunikační strategii
Ze spotu na Tesco Finanční služby
• 
ZDROJ: archiv

Strategie
Filip Votava

Tesco změnilo reklamní agenturu pro své Finanční služby. Na rozdíl od minulosti jsou všechny spoty od agentury Ogilvy & Mather hrané.

Tesco Finanční služby spustily televizní kampaň, která se vizuálně i obsahově odlišuje od dosavadní komunikace. Všechny spoty z nové kampaně jsou hrané, na rozdíl od dosavadních animovaných. Jejich jednotícím obsahovým prvkem je sázka, která se odehrává v obchodech Tesco.

„Kampaní chceme zvýšit povědomí o značce Tesco Finanční služby. Proto jsme se rozhodli přejít k vizuálně výraznému konceptu, který diváky zaujme a snad i pobaví,“ říká manažerka finančních služeb Tesco ČR/SR Markéta Koptišová Mocová.

Kampaň s „travesti pointou“ běží na televizních stanicích v Česku i na Slovensku – Primě, Barrandovu, Óčku, Joj a Markíze. Podpoří ji POS materiály v obchodech, neadresná distribuce letáků a online kampaně.

Kreativní zpracování kampaně měl v agentuře Ogilvy & Mather na starosti kreativní ředitel Ian Adams a tým accountů vedl Ondřej Hlásek. Samotnou realizaci si vzal na starost režisér Jan Těšitel.

Autor: Strategie, Filip Votava
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!