Týdeník Euro vyšel poprvé na iPadu | E15.cz

Týdeník Euro vyšel poprvé na iPadu

Euro 20/2013
Euro 20/2013
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ekonomický týdeník Euro byl 12. května poprvé k dispozici uživatelům iPadů. Aktuální číslo pro iPady bude nadále vycházet každou neděli v 18 hodin, tedy dříve než klasická tištěná verze, která je na stáncích v pondělí.

Vydavatelství Mladá fronta nově vytvořilo aplikaci ekonomického týdeníku Euro pro iPad. V této verzi vyšlo poprvé číslo 20/2013, cena vydání je 1,79 eura, k dispozici bude měsíční, čtvrtletní nebo roční předplatné.

Po ekonomickém deníku E15 jde o druhý ekonomicky zaměřený titul vydavatelství Mladá fronta určený pro tablety. „Potvrzujeme tak svoji vedoucí roli v publikování pro platformu iPad. Nyní poskytujeme celkem dvanáct titulů v nějaké mobilní verzi a nějakou obsahovou aplikaci od vydavatelství Mladá fronta má nyní instalováno více než 200 tisíc uživatelů. Různé tituly jsou k dispozici pro platformy iPad, iPhone, Android, Windows Phone a Kindle,“ řekl ředitel divize Online Petr Bednář.

Mladá fronta chystá v budoucnu intenzivnější pokrytí platformy Android dalšími tituly.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.