Týdeník Respekt vyšel poprvé v audio verzi | E15.cz

Týdeník Respekt vyšel poprvé v audio verzi

Erik Tabery přebírá Novinářskou cenu 2011
Erik Tabery přebírá Novinářskou cenu 2011
• 
ZDROJ: Nikola Hronkova

rap

Share on Facebook Messenger
Týdeník Respekt vychází dnes poprvé v audio verzi. Nahrávka obsahuje nejpodstatnější texty z daného čísla. Pro předplatitele je audio verze zdarma, ostatní si ji mohou pořídit za stejnou cenu jako tištěný Respekt.

„Respekt odmítal dávat zdarma obsah na web, když nám všichni říkali, že je to jediná cesta k přežití a následně se ukázalo, že je to jediná cesta do záhuby. Audio-Respekt jsme chtěli spustit už před lety, ale nebyla tu dobrá technologická platforma. S Audiotékou je to jednodušší a jsem rád, že i v tomto ohledu patříme mezi průkopníky,“ uvedl šéfredaktor týdeníku Respekt Erik Tabery.

Audio-Respekt se snaží vyjít vstříc zejména těm, kteří tráví na cestě do práce hodně času. Kromě rozhovorů a některých dalších textů, jejichž načtení by nedávalo smysl, si bude možné poslechnout přibližně tři čtvrtiny obsahu. Předplatitelé si mohou stáhnout Audio-Respekt zdarma, ostatní za číslo zaplatí 42 Kč, tedy stejně jako na stánku.

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.