V čele marketingu Moneta Money Bank stanul Andrew Gerber | E15.cz

V čele marketingu Moneta Money Bank stanul Andrew Gerber

V čele marketingu Moneta Money Bank stanul Andrew Gerber
V čele marketingu Moneta Money Bank stanul Andrew Gerber
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Divizi produktů a marketingu v Moneta Money Bank povede Andrew Gerber, který přichází po pěti letech strávených v Banca Comerciala Romana.

Novým šéfem divize produktů a marketingu (Chief Products & Marketing Officer) Moneta Money Bank se stává Andrew Gerber. V nové funkci má na starosti rozvoj banky v oblasti marketingu a retailových produktů. Stává se také členem Senior management teamu. Nahradil Ronalda Boddyho ze skupiny General Electric, který post opustil po vstupu Moneta Money Bank na Burzu cenných papírů Praha.

Gerber má dlouholeté zkušenosti s realizací strategických změn ve finančních službách, kde pracuje téměř dvacet let. Posledních pět roků pracoval v Banca Comerciala Romana na pozici výkonného ředitele pro retailové produkty a řízení segmentů. Byl zodpovědný za výkonnost a strategický rozvoj retailu, včetně řízení produktů a segmentu pro retailové klienty a malé firmy.

Svoji kariéru nastartoval coby konzultant v několika poradenských společnostech ve Velké Británii. V letech 2007–2011 pracoval pro Royal Bank of Scotland, kde postupně vedl produkty, strategii komerčního bankovnictví, půjčky, hypotéky, pojištění a služby přímého bankovnictví.

Gerber vystudoval univerzitu v Durhamu ve Spojeném království. Má britské občanství, ale narodil se v Jihoafrické republice.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah