Vyjde nový magazín věnovaný investování | E15.cz

Vyjde nový magazín věnovaný investování

Investiční magazín
Investiční magazín
• 
ZDROJ: Impax

nes

Zájemci o investování se v pondělí 17. října dočkají prvního vydání Investičního magazínu. Jde o časopis zaměřený na širokou investorskou veřejnost, na trh přichází v nákladu 18 tisíc výtisků a s podporou elektronické distribuce v řádu 120 tisíc profilových emailových adres. Za jeho vznikem stojí vydavatelství oborových periodik Impax a šéfredaktor Investičního webu Petr Novotný.

Časopis bude vycházet ve dvouměsíční periodicitě a nabídne srozumitelné aktuální investiční a ekonomické zpravodajství plus exkluzivní rozhovory s osobnostmi z investičního a podnikatelského prostředí. Nebudou chybět ani pravidelné rubriky, a to jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé investory.

„Investování je v dnešní době již v podstatě nutnost a společně se spořením je nedílnou součástí přípravy na důchod. Problém je, že běžní lidé mají o investování bohužel stále velmi málo dostupných a hlavně srozumitelných informací,“ říká o důvodech vzniku Investičního magazínu Petr Novotný.

Časopis směřuje zdarma k cílové skupině, do které se řadí manažeři, majitelé a kvalifikovaní zaměstnanci společností, vybrané advokátní kanceláře, notáři, exekutorské úřady a poslanci. Na tyto cílové skupiny jde časopis v nákladu 18 000 výtisků a je podpořen další elektronickou distribucí na 120 tisíc emailových adres uživatelů portálů zabývajících se financemi. Ostatní zájemci si mohou časopis předplatit, část výtisků se objeví také na novinových stáncích a zdarma ho budou dostávat registrovaní čtenáři Investičního webu.

Autor: nes

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.