Young Lions lákají studenty na stáž v reklamkách | e15.cz

Young Lions lákají studenty na stáž v reklamkách

AKA vychovává lvy reklamní branže
AKA vychovává lvy reklamní branže
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Projekt Asociace komunikačních agentur Young Lions dává studentům vysokých škol příležitost pocítit na vlastní kůži, jak vypadá provoz komunikační agentury. Ti nejlepší se podívají i na festival v Cannes. Za kreativou projektu stojí společný tým agentur Comtech a Kindred Group.

Talentovaní studenti a absolventi vysokých škol mají příležitost zúčastnit se soutěže pro mladé kreativce Young Lions. V rámci projektu, který pro ně připravila Asociace komunikačních agentur (AKA) spolu s agenturou Studenta, se mohou přihlásit na stáž v jakékoliv členské agentuře. Talentované studenty pak každá agentura finančně podpoří v rámci registrace do národní soutěže Young Lions.

„Smyslem tohoto projektu je, aby si mohli studenti během stáže vyzkoušet na vlastní kůži agenturní provoz a mohli zjistit, jak pestrá, ale také náročná práce to může být. Pro agentury je to zase příležitost přilákat nové talenty,“ komentoval projekt Michal Charvát, výkonný ředitel AKA.

AKA vychovává lvy reklamní branžeAutor: archiv
AKA vychovává lvy reklamní branžeAutor: archiv
Kreativu projektu připravil společný tým agentury Comtech a Kindred Group.

Výhrou v národním kole Young Lions se mohou studenti kvalifikovat do globálního finále Young Lions, které proběhne v rámci nejvýznamnějšího mezinárodního festivalu kreativity ve francouzském Cannes. Mohou tak strávit v tomto prostředí několik dní a v případě vítězství být dekorováni na hlavním festivalovém pódiu.

AKA oslovuje studenty formou letáků distribuovaných na vysokých školách nebo prostřednictvím webovských stránek Studenta.cz a na Facebooku. Přihlásit se mohu i studenti např. IT technologií nebo technických odvětví, která nejsou tradičně spojována s prací v kreativním oboru.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery