I v roce 2012 nabízí E.ON Energie, a.s. podnikatelům výhodné ceny elektřiny | E15.cz

I v roce 2012 nabízí E.ON Energie, a.s. podnikatelům výhodné ceny elektřiny

ilustrační foto
ilustrační foto
• 
ZDROJ: E.ON

E.ON

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ceny elektřiny společnosti E.ON Energie, a.s. pro podnikatele zůstávají i v roce 2012 výhodné.

V porovnání s ostatními tradičními dodavateli nabízí E.ON Energie, a.s. nižší ceny za dodávku elektřiny ve většině produktů pro malé a střední podnikatele.

Nové ceny za dodávku elektřiny společnosti E.ON Energie, a.s. pro podnikatele jsou jednou z mála dobrých ekonomických zpráv na začátku nového roku. Většina zákazníků této společnosti zaplatí v roce 2012 za elektřinu méně než zákazníci jiných dodavatelů.

„Výraznější cenový rozdíl se projeví zejména u podnikatelských produktů, kde lze oproti cenám tradičních konkurentů (Pražská energetika, a.s. (PRE) a ČEZ Prodej, s.r.o.) ušetřit řádově až tisícikoruny ročně,“ uvedl mluvčí energetické skupiny E.ON Vladimír Vácha. „Cena za dodávku, tedy vlastní elektřinu, výrazně stoupla po jaderné havárii ve Fukušimě a následném rozhodnutí německé vlády o odstavení všech jaderných elektráren. Společnost E.ON Energie, a.s. však nakoupila část elektřiny ještě před zmíněným zvýšením, což je také důvodem, proč její cena za dodávku vzrostla v porovnání s konkurencí méně,“ zdůraznil mluvčí.

Porovnání ročních plateb za dodání elektřiny pro malé a střední podniky (pro rok 2012)Autor: E.ON

V nejběžnějších podnikatelských produktech tak bude moci zákazník E.ON Energie, a.s. výrazně uspořit. Jak vyplývá z grafického znázornění, například v porovnání s konkurenční společností ČEZ Prodej, s.r.o. ušetří modelový zákazník E.ON Energie, a.s. s roční spotřebou 28 MWh za dodávku elektřiny 2 444 korun.

Společnosti E.ON Energie, a.s. se tak nadále daří dostát svému závazku nabízet malým a středním podnikatelům stabilní ceny za dodávku elektřiny.

www.eon.cz

Autor: E.ON

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah