Zeppelin rozšiřuje pro OKD divizi důlních strojů | E15.cz

Zeppelin rozšiřuje pro OKD divizi důlních strojů

Zeppelin rozšiřuje pro OKD divizi důlních strojů
Pásový dopravník
• 
ZDROJ: e15

ČTK

Poskytovatel dodavatelské sítě pro zákazníky z oblasti těžby, Zeppelin CZ, odkoupil od firmy Caterpillar Global Mining Czech Republic výrobu pásových dopravníků včetně jejich servisu, oprav a výroby náhradních dílů. Rozšíří tak nabídku služeb pro svého klíčového zákazníka, ostravskou společnost OKD.

Akvizice navazuje na loňský krok, jímž bylo odkoupení nevýrobní části divize Cat Global Mining. „Rozšíření divize Důlní stroje o oddělení výroby pásových dopravníků umožní firmě poskytnout kompletní nabídku služeb pro svého klíčového zákazníka, ostravskou společnost OKD, a.s., v následujících měsících se pak zaměří také na další potenciální zákazníky, kteří tato zařízení využívají k dopravě nerostných surovin a sypkých materiálů,“ uvádí Zeppelin.

Divize Důlní stroje se zaměřuje hlavně na prodej a veškerý servis dobývacích komplexů značky Cat pro stěnové dobývání nerostných surovin. Kromě prodeje strojů a zařízení pro hlubinnou těžbu poskytuje také servisní služby, prodej náhradních dílů a technickou podporu.

Zeppelin CZ je výhradním tuzemským prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení Caterpillar. Kromě prodejních a servisních služeb se zabývá i půjčováním stavebních strojů a zařízení a zajišťuje finanční servis spojený s nákupem strojů a služeb. Firma je součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH.

Autor: ČTK
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!