Houpačky, fotbálky a bary. Zasedačkami roku jsou kanceláře ajťáků i realitních byznysmenů | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

Houpačky, fotbálky a bary. Zasedačkami roku jsou kanceláře ajťáků i realitních byznysmenů

Daniel Novák

Daniel Novák

Porota zastoupená první dámou české architektury Evou Jiřičnou nebo generální ředitelkou Microsoftu v České republice Biljanou Weber vybrala v soutěži CBRE Zasedačka roku 2016 nejkrásnější kanceláře. Podívejte se, jak vypadají.    

Tuzemská centrála poradenské společnosti BlueLink v pražském administrativním centru Florentinum získala v soutěži CBRE Zasedačka roku 2016 hlavní ocenění.

"Z pohledu designu je letošní pozornost kancelářím výrazně větší a odraz v kvalitě lepší než v minulých letech. Na co by se měl klást větší důraz je osvětlení a kvalita světla v kancelářích, s čímž souvisí i zvolený nábytek, povrchy a umístění pracovních míst," uvedla Eva Jiřičná. 

Zakladatel bazarů AAA Auto Denny prodává za stovky milionů luxusní vilu v Praze-Troji

V kategorii Kancelář jako DNA firmy zabodovala realitní skupina Accolade. Jejich kanceláře navrhlo Studio Perspektiv. To v soutěži uspělo ještě jednou. Z dílny tohoto studia totiž pochází i originální prostory vývojářské společnosti STRV, které zvítězily ve třídě Chytrá kancelář.

"Podobné soutěže jsou vynikajícím impulzem, aby začalo vznikat více kanceláří, které v sobě spojují kvalitu designu a kvalitu prostředí, které sami zaměstnanci chtějí a využívají," sdělil šéf Studia Perspektiv Martin Stára. Dobrá kancelář podle něj nemůže vzniknout bez toho, že by firmy na výsledku s architekty a designéry nespolupracovaly.

Eva Jiřičná: Vyrostla tu skvělá mladá generace architektů

Ajťáci z antivirové společnosti Avast získali ocenění v kategorii Nejatraktivnější pracovní prostředí. Zdravou kanceláří roku se staly prostory programátorů z firmy Kentico software. 

Ani v další kategorii Kancelář pro budoucí výzvy nezůstaly technologické firmy stranou, zvítězila společnost ComAp. Speciální cenu poroty obdrželo globální centrum sdílených služeb společnosti Expedia. Srdce veřejnosti si získaly prostory softwarové firmy SAP. 

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!