Již čtvrtstoletí dává NEXT lidem pocit bezpečí | E15.cz

Již čtvrtstoletí dává NEXT lidem pocit bezpečí

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Bezpečnostní dveře NEXT patří mezi české značky, které si vybudovaly za dobu své existence renomé kvality. Vchodové dveře NEXT odolávají i útvaru rychlého nasazení. A zloději kolem nich jenom projdou a věnují se bezproblémovým dveřím nezabezpečeným. Zejména proto dává již 25 let značka NEXT lidem neocenitelný pocit bezpečí.

Příběh začal již v roce 1990, kdy se dva absolventi přírodovědecké fakulty Ivan Pavlíček a Miroslav Kothera rozhodli vyrábět do té doby na našem trhu nedostupné bezpečnostní dveře. V Běchovicích si pronajali údržbářskou halu a dali se do díla. První bezpečnostní dveře na českém trhu s kódovým označením NEXT SD 3 spatřily tedy světlo světa již v roce 1991. Dnes firma NEXT ročně vyrobí a prodá okolo 5000 kusů bezpečnostních dveří zejména na českém trhu. Například v Praze má téměř každý čtvrtý byt dveře této značky.

Ačkoliv od začátků firmy uběhlo již mnoho času, jedno se nemění. Profesionální tým firmy NEXT klade velký důraz a vysoké nároky na výzkum, vývoj a zakázkový charakter výroby každého jednotlivého kusu dveří. „Chceme zákazníkům dopřát nejen maximální míru bezpečí a moderní materiály i designy, ale zejména se věnujeme individuálnímu charakteru výroby každých dveří. Zákazník u nás může výrobu ovlivňovat a sledovat,“ říká Ivan Pavlíček, ředitel NEXT.

V roce 1995 se firma rozrůstá a dochází k zakládání poboček. Opravdu zlomovým byl rok 2002, kdy lze bez nadsázky říci, že povodně spláchly starý NEXT. Paradoxně tato velká voda firmě pomohla a nastartovala nový růst, protože v té době s katastrofálními škodami přišlo i velké množství zakázek. V roce 2004 se výroba přestěhovala do Budyně nad Ohří, kde firma koupila a zrekonstruovala starou textilní továrnu. V Praze má NEXT showroom, kde si může každý zákazník dveře prohlédnout, a také se zde nachází vedení firmy.

Dalším charakteristickým rysem bezpečnostních dveří NEXT je nekompromisní důraz na kvalitu montáže. Firma vychází totiž z předpokladu, že bezpečnostní dveře stoprocentní montáž a servis nutně potřebují. „Jsme výjimeční v tom, že děláme každé dveře na míru zákazníkovi a je tedy logické, že k nim také poskytujeme montáž a servis na míru,“ tvrdí Pavlíček. NEXT je navíc schopen zajistit komplexní bezpečnostní řešení, včetně mříží, fólií, kamerových systémů a třeba i napojení na centrální bezpečnostní systém.

Firma disponuje stabilním týmem zkušených techniků a bezpečnostních specialistů, z nichž většina zde pracuje déle než deset let. Ti všichni jsou připraveni každému pomoci s výběrem těch správných dveří. Samozřejmostí je, že všechny deklarované parametry dveří NEXT jsou pravidelně testovány a certifikovány v akreditovaných laboratořích a zkušebnách a splňují tak náročné požadavky aktuálních evropských norem. Dveře NEXT tak i v období, kdy konkurence přibývá, zůstávají lídrem trhu.

Autor: .