Kancelářský komplex Palmovka Open Park je zkolaudován. Unikátní prostor nabízí poslední volné kapacity | e15.cz

Kancelářský komplex Palmovka Open Park je zkolaudován. Unikátní prostor nabízí poslední volné kapacity

Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Administrativní projekt Palmovka Open Park nedaleko stanice metra Palmovka je kompletně zkolaudován. Nabízí architektonicky unikátní prostory, špičkové zpracování za použití materiálů vysokého standardu a flexibilní využití. Většina kanceláří i dalších prostor celkově na 25 500 m² je již úspěšně pronajata a s dalšími zájemci se jedná. Nový komplex láká zejména citlivou kombinací moderní architektury a historie. Jeho součástí je také unikátní revitalizovaná tovární hala původní strojírny Horák a Hlava, která je kulturní památkou.

Palmovka Open Park výrazně přispívá k rozvoji lukrativní lokality. Ta bude brzy podobně rušným a vyhledávaným administrativním centrem, jako je nyní Anděl. Okolí Palmovky profituje ze strategicky výhodné polohy, díky níž se stává dalším významným komerčním a rezidenčním centrem v Praze.

Jedná se o výborně dostupnou část města v dynamicky se rozvíjející oblasti Libně se skvělým dopravním spojením do centra i napojením na Pražský okruh. Zároveň si tato lokalita dokázala zachovat příjemně klidnou atmosféru, kterou dokreslují nejen břehy Vltavy, ale také bohaté zelené plochy přiléhající ke slepým ramenům řeky.

„Palmovka Open Park je naším vlajkovým projektem, který zcela naplnil očekávání a velice nás těší, že takto přispíváme k rozvoji Palmovky. Na brownfieldu jsme vybudovali celkově 25 500 m² pronajímatelných ploch, které nabízejí špičkové kanceláře, a navíc s sebou přinášejí občanskou vybavenost v podobě obchodů, restaurací a dalších služeb. A v neposlední řadě také pohodlný průchod od stanice metra dále k Vltavě a dalším kancelářským a residenčním novostavbám v této dynamicky se rozvíjející lokalitě,“ prozrazuje Ondřej Buršík, generální ředitel společnosti Metrostav Development.

Projekt využívá působivého spojení současnosti a minulosti

Palmovka Open Park nabízí kanceláře s vysokými nároky na pracovní prostředí a životní styl. Projekt poskytuje nájemcům flexibilní a efektivně využitelné prostory s možností kombinovat otevřený prostor s klasicky uzavřenými kancelářskými jednotkami. Jsou zde k dispozici prostorné střešní terasy se zelení a krásným výhledem na Pražský hrad, které mohou zaměstnanci využívat k neformálním jednáním či relaxaci.

Projekt Palmovka Open Park vkusně snoubí současnou architekturu s tradiční revitalizovanou halou bývalé strojírenské firmy Horák a Hlava. Nabízí tak nevšední spojení nových administrativních budov s kulturní památkou. Patřičný komfort nájemcům zajistí použití materiálů vysokého standardu, stejně tak využití moderních technologií s dopadem na úsporný provoz budovy.

Projekt aspiruje na certifikaci BREEAM EXCELLENT, v rámci které musí budovy splňovat přísná kritéria s důrazem na trvalou udržitelnost, úspornost a šetrnost k životnímu prostředí. Zodpovědný vztah k přírodě a životnímu prostředí je jednou ze základních hodnot společnosti Metrostav Development, která za dobu své existence dokončila a úspěšně předala do užívání více než 2 000 bytů v desítce projektů a řadu administrativních budov.

V objektu Palmovka Open Park je také od května tohoto roku otevřen showroom, kde se mohou potenciální nájemci informovat o podrobnostech týkajících se celého projektu, nabízeného standardu, podmínek pronájmu a také získat informace týkající se této lokality.

Další informace najdete na: www.palmovkaopenpark.cz.

Newslettery