Leonardo Hotels převezme pražský hotel Fusion | E15.cz

Leonardo Hotels převezme pražský hotel Fusion

Hotel Fusion
Hotel Fusion
• 
ZDROJ: fusionrestaurants.cz

ČTK

Hotelová skupina Leonardo Hotels převezme v polovině května pražský hotel Fusion, dominantu křižovatky ulic Jindřišská a Panská. Budova hotelu projde rekonstrukcí, která začne na konci roku. Jde o první akvizici skupiny v České republice. V tiskové zprávě to dnes uvedla společnost Lordship, která je vlastníkem nemovitosti.

„Uzavřeli jsme dlouhodobou smlouvu o pronájmu budovy a provozování hotelu, a já věřím, že Leonardo Hotels se v naší zemi bude dařit a bude se zde dále rozvíjet,“ uvedl ředitel společnosti Lordship Václav Matoušek.

Hotel bude provozován pod nynějším jménem do plánované rekonstrukce na konci roku. Poté bude přejmenován a zařazen mezi značky Leonardo Hotels. „Praha představuje na našem portfoliu další atraktivní destinaci, o jejíž získání usilujeme již dlouho. Jsme přesvědčeni, že tato nová destinace se u našich klientů setká s velkým zájmem,“ uvedl obchodní ředitel skupiny pro Evropu Daniel Roger.

Leonardo Hotels je evropskou divizí společnosti Fattal Hotels Group, založené Davidem Fattalem v Izraeli. Od roku 2007 se počet hotelů Leonardo provozovaných na evropském trhu zvýšil na více než 60 zařízení ve více než 30 destinacích. Sídlo společnosti pro Evropu je v Berlíně.

Autor: ČTK
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.