Natland staví investiční apartmány u golfu | e15.cz

Natland staví investiční apartmány u golfu, budoucím majitelům pomůže s nájemníky

Denisa Holajová

Denisa Holajová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Po bytech a rodinných domech přicházejí na řadu investiční apartmány. Skupina Natland rozšiřuje svůj projekt v Lipencích na jižním okraji Prahy. Investovat zde postupně plánuje až miliardu korun.

Aktuálně Natland zahájil výstavbu 33 apartmánů o dispozicích 1+kk až 4+kk, které nabízí k prodeji s možností zajištění jejich pronájmu a s dalším doplňkovým servisem. Propojuje tak svůj byznys vlastníka sousedního golfového areálu Prague City Golf na Zbraslavi s rezidenčním developmentem. Architektonický návrh apartmánů je dílem studia Med Pavlík architekti, s nímž Natland už v minulosti spolupracoval.

„V místě máme další záměry a je přínosné, když se vše spojí dohromady a výstavba posune lokalitu zase o kus dál. Jedním ze záměrů jsou změny v golfovém rezortu, kde vyroste nejen nová sportovní klubovna s moderním zázemím, restaurací pro golfisty či přibudou nové jamky pro golfové nadšence, ale i další příležitosti pro sportovní vyžití,“ uvedl Karel Týc, managing partner Natlandu zodpovědný za development.

V první fázi už Natland v Lipencích dokončil 43 bytů a 19 rodinných domů. „Vybudovali jsme novou komunikaci, veřejná parkovací místa, veřejně přístupný vnitroblok s dětským hřištěm, přispěli jsme na novou čističku odpadních vod a podporujeme místní sportovní klub i základní školu,“ vypočítává Týc.

Natland zde vlastní téměř pětihektarové území. „Zatím jsme investovali přes 360 milionů korun a v budoucnu se může suma až ztrojnásobit,“ upřesnil Týc. V další etapě uvažuje Natland o výstavbě viladomů, zvažuje také projekt seniorského bydlení.

Komplex Prague City Golf Apartments je jedním z pětice nových rezidenčních projektů, jejichž přípravu či realizaci skupina Natland v letošním roce zahájila. V pražských Vysočanech staví Rezidenci Harfistka o 150 bytech, v Praze 6 má komorní prémiový projekt Bubeneč Gardens, další byty chystá v Lysolajích a také Na Hřebenkách v Praze 5. Dosud největším realizovaným developerským projektem skupiny je Čakovický park s osmi stovkami bytů.

Nejčtenější

Newslettery