Rakouská CA Immo prodala české hotely Marriott | E15.cz

Rakouská CA Immo prodala české hotely Marriott

Hotel Courtyard by Marriott na pražském letišti
Hotel Courtyard by Marriott na pražském letišti
• 
ZDROJ: Packa, Wikimedia Commons (CC BY-SA 3.0)

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Rakouská realitní skupina CA Immo prodala budovu Europort Airport Centre, ve které je hotel Courtyard by Marriott. Objekt je na pražském letišti před Terminálem 1. CA Immo prodala i hotel Courtyard by Marriott v Plzni. Cenu společnost nezveřejnila. Oba hotely byly na prodej od podzimu 2012.

Prodej budovy na letišti v Ruzyni byl dokončen, novým majitelem se stal investor, jehož jméno rakouská společnost nezveřejnila. Neuvedla také, s kým uzavřela smlouvu o prodeji plzeňského hotelu.

Transakce je součástí strategie CA Immo stáhnout se ze segmentu logistických nemovitostí, hotelů a rezidencí. Tento obor netvoří její hlavní předmět podnikání.

Společnost CA Immo založená v roce 1987, která je kótovaná na vídeňské burze, se zaměřuje na kancelářské nemovitosti v hlavních městech střední Evropy. V Praze vlastní například karlínská kancelářská centra Danube House, Amazon Court a Obchodní centrum Šestka. Aktuálně řídí aktiva za zhruba 3,6 miliardy eur v Německu, Rakousku a ve střední a východní Evropě.

Akcie CA Immo

Autor: ČTK
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.