Warimpex za půl miliardy rozšíří hotel Diplomat | E15.cz

Warimpex za půl miliardy rozšíří hotel Diplomat

Pražský hotel Diplomat
Pražský hotel Diplomat
• 
ZDROJ: Vienna International Hotels and Resorts

ČTK

Rakouská developerská společnost Warimpex chystá dostavbu dvou nových budov vedle hotelu Diplomat v pražských Dejvicích. Investovat plánuje téměř půl miliardy korun.

Před hotelem Diplomat a za ním vzniknou budovy, které budou s hotelem spojené. Hotel tak rozšíří svou kapacitu o 140 pokojů a 55 apartmánů. V současnosti má hotel podle svého webu 398 pokojů, provozuje ho rakouská společnost Vienna International Hotelmanagement.

„Investice bude do 20 milionů eur,“ řekl serveru Týden.cz jednatel společnosti Warimpex Vladimir Gjuras. Projekt je nyní podle něj ve fázi územního rozhodnutí. Developer zároveň jedná s Prahou 6 o možné výstavbě třípatrových podzemních garáží pod obecním pozemkem za hotelem, napsal server.

Warimpex je nemovitostní developerská a investiční společnost s centrálou ve Vídni. Podle svých internetových stránek vedle Česka investuje do projektů v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Francii, Německu a Rusku. Ve střední Evropě vlastní dvě desítky hotelů vyšších kategorií a další komerční a kancelářské budovy.

Autor: ČTK
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.