Skupina T.E pokročila ve stavbě čtyř rodinných domů za celkem 130 milionů korun | E15.cz

Skupina T.E pokročila ve stavbě čtyř rodinných domů za celkem 130 milionů korun

Skupina T.E pokročila ve stavbě čtyř rodinných domů za celkem 130 milionů korun
ZDROJ: T.E Development Group s.r.o.

Komerční sdělení

Developerská skupina T.E úspěšně dokončila hrubou stavbu Truhlárny a projekt tak vstupuje do závěrečné fáze. Celková prodejní hodnota čtyř mimořádných rodinných domů činí téměř 130 milionů korun.

Stavební práce na komorním projektu developerské skupiny T.E Development Group s názvem Truhlárna značně pokročily. Hrubá stavba byla úspěšně dokončena ve stanoveném termínu a projekt se tak přesouvá do závěrečné fáze. O dodržení schváleného harmonogramu se postarala koncernová společnost T.E Construction Management, která je generálním dodavatelem stavby. Předání čtyř rodinných domů, jejichž celková prodejní hodnota činí téměř 130 milionů korun, je naplánováno na první měsíce příštího roku.

Autor: T.E Development Group s.r.o.

Projekt Truhlárna od skupiny T.E spadá do kategorie high-endového bydlení. Vyrůstá v památkové zóně Tejnka na Praze 6, v místě, kde dříve stávala stará truhlárna a zájezdní hostinec. „Truhlárna vyniká svým architektonickým řešením. Z jedné strany plně respektuje původní zástavbu a koresponduje s historickým rázem starého Břevnova, fasáda do zahrad však dává vědět o moderním řešení a standardu plně odpovídajícímu nejvyššímu rezidenčnímu segmentu,“ komentuje partner skupiny T.E Martin Hubinger a dodává: „Generálním dodavatelem stavby je naše dceřiná společnost T.E Construction Management. Díky tomu máme realizaci kompletně pod kontrolou a můžeme našim klientům ručit za vysokou kvalitu provedení.“ Na projektu se dále podílel ateliér under-construction architects, který stojí za architektonickým návrhem. O interiéry se zasloužilo renomované londýnské studio Jestico + Whiles a o zahrady i dekorační zeleň na fasádě se postarali zahradní architekti z českého ateliéru Flera. 

Autor: T.E Development Group s.r.o.

Domy v Truhlárně mají tři nadzemní a jedno podzemní podlaží s wellness a s úložným a technickým zázemím. V garážích s vyhrazeným místem vždy pro dva vozy pak nechybí ani stání pro hosty. Jednotlivá patra s prosklenými plochami a terasami dají rezidentům nahlédnout do zeleně jižních zahrad, střešní terasa pak poskytuje výhled na rušnou metropoli spolu s okouzlujícím panoramatem Hradčan. Promyšlené dispoziční řešení využívá každý volný prostor včetně mezipater. V domě tak bude místo například pro saunu či posilovnu, instalován bude také osobní výtah. Všechny domy jsou navrženy tak, aby vyhověly nejnáročnějším požadavkům energetického štítku A. Budoucí majitelé mají v ceně mimo jiné kompletní návrh interiérového designu od architektů z ateliéru Jestico + Whiles nebo péči o zeleň a společné prostory, které bude po dva roky od kolaudace zajišťovat developer.

Autor: Komerční sdělení
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!