CeBIT se blíží. Letošní ročník bude ve znamení dronů a chytrých aut | E15.cz

CeBIT se blíží. Letošní ročník bude ve znamení dronů a chytrých aut

Michal Nosek

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Technologické trendy jsou jasné. Patří vozům bez řidičů, virtuální realitě a bezpilotnímu létání. Technologický veletrh CeBIT 2017 v německém Hannoveru se blíží. Startuje již v pondělí a organizátoři avizují na tři tisíce vystavtelů a 250 tisíc diváků.

Ředitel výstavy Oliver Freese již v lednu zejména o vlivu digitalizace na společnost průmysl. "Bez technologií se neobejde prakticky žádné odvětví a spousta  se přesouvá z laboratoře do praxe. Ukázkou technologického pokroku jsou například drony a jejich využití. Či posun v práci s virtuální realitou," uvedl. 

Z automobilek se s hybridy, elektromobily a autonomními systémy objeví Toyota, Nisan, Mitsubishi, Volkswagen a v Tesla se svým modelem S a demonstracemi aktualizovaného řídícího systému. Zásadní novinky v oblasti tisku avizuje japonská technologická společnost Epson a řada dalších.

 

Chybět nebude ani přednáška Edwarda Snowdena, který se má ve videohovoru vyjadřovat k tématu čipování lidí a ochrany soukromí.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.