Check Point představil světovou mapu kyberhrozeb v reálném čase | E15.cz

Check Point představil světovou mapu kyberhrozeb v reálném čase

hacker
hacker
• 
ZDROJ: whitehathacker.info

try

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Check Point Software Technologies, největší celosvětový dodavatel čistě bezpečnostních řešení, představil mapu hrozeb ThreatCloud World Cyber Threat Map, která v reálném čase zobrazuje, jak a kde po celém světě probíhají kybernetické útoky.

Mapa zobrazuje všechny útoky detekované bránami Check Point po celém světě a ukazuje, ze kterých zemí útoky pochází, na jaké země útoky probíhají a o jaký typ útoku se jedná.

Databáze obsahuje přes 250 milionů adres analyzovaných při hledání botů, více než 11 milionů malwarových signatur a přes 5,5 milionu infikovaných webových stránek a denně identifikuje miliony malwarových typů.

Mapa zobrazuje hlavní denní statistiky, včetně: Top 10 zemí, ze kterých útoky pocházejí a které jsou cílem útoků, typů útoků (bot komunikace, přístup ke škodlivým zdrojům, škodlivé přenosy souborů, spam), denní počtů útoků, týdenních a měsíčních statistik o infekcích a nejběžnějších typech útoků podle jednotlivých zemí.

„Pro organizace může být těžké pochopit rychlost a globální rozměr kybernetických útoků. Chtěli jsme vytvořit nástroj, který pomůže organizacím pochopit, jak rychle se mění oblast hrozeb, aby mohly podniknout kroky k posílení bezpečnosti a lepší ochraně před útoky,“ říká Marie Hattar, marketingová ředitelka společnosti Check Point Software Technologies.

Mapa ThreatCloud World Cyber Threat

Mapa kybernetických hrozeb ThreatCloud World Cyber Threat Map Autor: Check Point Software Technologies
Zdroj: Check Point Software Technologies

Autor: try

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.