Jak vytvořit levně a rychle www stránky pro podnikání | E15.cz

Jak vytvořit levně a rychle www stránky pro podnikání

Tvorba webových stránek
Tvorba webových stránek
• 

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Každý český podnikatel, který chce v dnešním konkurenčním prostředí přežít, by měl mít i webové stránky na doméně .cz. Který redakční systém ale vybrat?

Ukázky webů na doménách .cz tvořených v redakčním systému najdete na www.inPage.cz.

Být snadno dohledatelný na internetu je priorita č. 1, pokud to s vaším podnikáním myslíte opravdu vážně. Podnikatelé ale často bojují s časem, chtějí ušetřit co nejvíce peněz a požaduje rychlé, ale kvalitní řešení. Co s tím?

Ideálním řešením pro vaše .cz domény je redakční systém, který je vhodný pro uživatele, kteří nemají zkušenost s programováním, ale chtějí si během krátké doby obsah stránek tvořit sami.

Výhodou redakčního systému je, že si stránky můžete jednoduše „naklikat“, samotná tvorba stránek není vůbec těžká.

Jaký redakční systém pro .cz doménu vybrat

Existuje řada redakčních systémů pro tvorbu www stránek. Jedním z nich je i inPage pro webové stránky snadno, za kterým stojí společnost ZONER software. inPage je ideální záležitost pro všechny, kdo hledají nízkonákladovou službu, která jim rychle přinese výsledky v podobě vytvořených stránek a vlastní .cz domény. Navíc samotná tvorba je díky jednoduché administraci velmi pohodlná.

Jak udělat web za 5 minut

Po přihlášení na vás čeká jednoduchý průvodce, ve kterém v pár krocích poskládáte hlavní kostru stránek. Grafický vzhled můžete vybírat ze stovky barevných kombinací šablon. Po nahrání motivu (hlavního obrázku stránek) a textů s obrázky tak má svůj web hotový i méně zkušený uživatel, a to během pár minut. Váš business na internetu a vaší doméně .cz tak může pomalu začít.

Pokud potřebujete, aby si zákazníci na stránkách objednali nějaké zboží a zaplatili třeba kartou, můžete využít jednoduchý e-shop, který je v ceně služby. Jeho vytvoření je stejně snadné, jako přidávání stránek na web. Eshop můžete členit do několika rubrik, nastavit skladové zásoby nebo nabízet různé barvy kalhot. Tvůrci mysleli i na napojení srovnávačům cen, jako jsou Zboží.cz nebo Heureka.cz . Funguje zde i přihlašování přes stále rozšířenější službu MojeID.

Aby vaši .cz doménu Google i Seznam našel

Webové stránky vytvořené v redakčním systému inPage nemají problém umísťovat se na předních pozicích v internetových vyhledávačích. Pěkné URL adresy na doménách .cz vznikají automaticky dle názvu/rubriky, ale zároveň je můžete velmi snadno upravit. Každá stránka umožňuje úpravu klíčových slov a editaci popisků do metatagů. Lze také upravit nastavení v souboru robots.txt.

Úprava CSS

Pokud vám nebude vyhovovat HTML zvolené šablony a budete chtít rozložit/upravit stránku jinak, můžete použít úpravu CSS stylů. inPage tedy mohou použít i zkušenější tvůrci webu, kteří z nějakého důvodu nechtějí používat jiný redakční systém na vlastním hostingu a inPage jim nabídkou svých funkcí zcela vyhovuje.

Podzimní nabídka za super cenu – sleva 50 % !

Tvorba webových stránek Autor:

Více informací o slevě 50 % na webové stránky

Součástí ceny je redakční systém, doména.cz, e-mailové adresy, fotogalerie, e-shop a další
inPage se hodí pro všechny začínající podnikatele a živnostníky, i zajeté firmy. Lze ho využít i pro renovaci starého webu.

Stále si netroufáte? Nechte si web vytvořit

tvorba webových stránek.

Zde je pro vaši inspiraci ukázka webových stránek tvořených v inPage. V českém podnikatelském prostřední doporučujeme pro webové stránky volit doménu .cz, která je již zahrnuta v ceně služby inPage.

Tvorba www stránek Autor:

Reference a přehled webů vytvořených na doménách .cz, stejně jako ostatní informace naleznete na stránkách www.inPage.cz.

Úspěšné webové stránky vám přeje ZONER software.

*Ceny uvedené v článku jsou bez DPH. Každý další rok se hradí za webové stránky ve variantě inPage Standard (včetně .cz domény) 1.200 Kč bez DPH.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.