Nové mobily Lenovo nakonec do Evropy nezamíří | E15.cz

Nové mobily Lenovo nakonec do Evropy nezamíří

Lenovo (ilustrační foto)
Lenovo (ilustrační foto)
• 
ZDROJ: Zive.cz

pav

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Do Evropy se nechystáme, prioritou pro nás zůstává domácí čínský trh, Rusko a Blízký východ. Na dnešní tiskové konferenci na veletrhu IFA v Berlíně to oznámila společnost Lenovo. Čínská firma tak utnula dřívější spekulace o tom, že své smartphony pošle do Evropy už letos na Vánoce. Zástupci čínské společnosti Lenovo na dnešní konferenci

Zatím není jasné, jestli se společnost rozhodne se svými chytrými telefony expandovat do Evropy už příští rok, uvedl web MobilMania.cz.

Výrobce letos v Berlíně představil hned několik mobilních novinek. Řady smartphonů značky Lenovo se rozrostou o model Lenovo Vibe X. Hlavním lákadlem má být tenké tělo přístroje a s tím související nízká hmotnost, dva fotoaparátů s rozlišením 13 a 5 megapixelů. Nový je i sedmipalcový tablet Lenovo IdeaTab S5000, který má patřit k nejlehčím ve své třídě. S tímto zařízením bychom se teoreticky na českém trhu mohli setkat.

Autor: pav

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.