Společnost Brainient získává miliony, aby učinil video reklamu účinnější | E15.cz

Společnost Brainient získává miliony, aby učinil video reklamu účinnější

Brainient
Brainient
• 
ZDROJ: Brainient

nos

Společnost Brainient, zabývající se vývojem technologií pro online video reklamu, získala od skupiny investorůi 1,8 milionu dolarů.

Investiční kolo vedla pražská venture kapitálová firma, Credo Ventures. Dalšími investory jsou např. Atlas Venture, Emma Wilson, generální ředitelka Harvest Digital, Jason Goodman, generální ředitel společnosti Albion a Estag Capital, investor do RevenueMax, největšího reklamního výměnného systému v Německu.

Kapitál bude použit na posílení zákaznické podpory a rozšíření technického týmu, ve stávajících kancelářích společnosti v Londýně a Bukurešti, nově také v nové kanceláři v New Yorku. Technologie Brainientu pomáhá inzerentům zvýšit zapojení a výkon jejich video reklamy prostřednictvím dvou produktů: BrainRolls, interaktivní video platforma, která umožňuje inzerentům vkládat do jejich video reklamy širokou škálu multimediálních interaktivních prvků, a BrainAds, první platforma na světě se zaměřením na opakované zasáhnutí uživatele video reklamou.

Autor: nos

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.