Prague Property Forum 2019: vše o digitální budoucnosti realit | E15.cz

Prague Property Forum 2019: vše o digitální budoucnosti realit

ZDROJ: Archiv Property Forum
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Již třetím rokem se v Praze koná mezinárodní konference Prague Property Forum. Realitní investoři, bankéři, developeři, zakladatelé proptech firem, architekti, poradci a znalci v oboru oceňování se sejdou 4. června v Cubex Centru, aby zhodnotili potenciál českého realitního trhu z mezinárodní perspektivy. Akce opět přilákala respektované přednášející, z nichž někteří v ČR vystoupí vůbec poprvé. 

“Program Prague Property Fora 2019 je zaměřen na technologie a inovace, které rychle proměňují trh s nemovitostmi. Digitalizace ovlivňuje celý cyklus realitního developmentu počínaje návrhem budovy, přes projektový management, pronájem a prodej až po dlouhodobou správu nemovitosti. Nejde jen o novostavby. Také stávající budovy v provozu mohou řadu inovací implementovat. Těší mě, že zástupci společností, které taková řešení připravily nebo je již užívají, přijali naše pozvání a budou s námi své zkušenosti sdílet,“ říká Csanád Csürös, ředitel společnosti Property Forum, která akci spolupořádá.     

Celodenní program konference pokrývá široké spektrum témat. V úvodu promluví představitelé evropského vedení RICS, uznávaný ekonom Tomáš Sedláček a mezinárodní proptech odborník James Dearsley. Následovat budou panelová diskuse o středoevropském trhu realitních investic a sekce o jednotlivých tržních segmentech. Přednášející budou Jamesem Dearsleym vyzváni, aby představili, jak technologie ovlivňují jejich realitní obor.   

Autor: Archiv Property Forum

Druhá konferenční sekce bude zaměřena na zkušenosti uživatelů. Různorodá skupina odborníků promluví o chytrých budovách, trvale udržitelném realitním developmentu a také o moderním pracovním prostředí. Třetí sekce bude věnována současným trendům na hotelovém a retailovém trhu a také vlivům digitalizace na oceňování nemovitostí. Na závěr akce se účastníci mohou těšit na představení tuzemských prop-tech společností.    

Prague Property Forum se koná v úterý 4. června 2019 od 9 do 16.30 hodin v Cubex Centre v Praze 4. Organizátoři očekávají, že na akci vystoupí 30 přednášejících a že se jí zúčastní více než 200 realitních odborníků. Akci společně pořádá Property Forum, přední mediální a eventová platforma, která na středoevropském realitním trhu působí již téměř 10 let, a RICS, mezinárodní oborová organizace realitních profesionálů. Sdružuje více než 140 000 odborníků, kteří působí ve 146 zemích světa. V České republice má více než 100 členů.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video