Nový manažer musí společnost vždy někam posunout, říká headhunterka Lucie Teisler | E15.cz

Nový manažer musí společnost vždy někam posunout, říká headhunterka Lucie Teisler

red

Osm let v zahraničí a patnáct let v Česku se věnuje výběru vedoucích pracovníků na nejvyšší firemní posty. Poradkyně, která je dnes vedoucí partnerkou headhunterské společnosti Anderson Willinger, dokonce na vyhledávání top managementu vyvinula vlastní metodu. „Mým úkolem je najít takový top management, který má mentální, fyzickou a duševní kapacitu posunout společnost nad její současné hranice,“ říká o své práci Lucie Teisler, která bude ode dneška radit čtenářům v nové VIP personální poradně webu E15 Premium.

„Když mi bylo třináct, těsně po revoluci, rodiče mě poslali na zkušenou do Švýcarska. V sedmnácti jsem pak odešla do Anglie naučit se jazyk,“ říká o svých začátcích Teisler.

Pouhé studium moderního umění a investičního bankovnictví jí však bylo málo, a tak se pustila do personalistiky. Vybavena zahraniční zkušeností rozjela vlastní podnikání v Česku. Jejím prvním krokem byl výběr adepta na post finančního ředitele pro největší banku v Česku. V době krize pak založila projekt Bestheads, kde pomohla 285 manažerům najít nové pracovní uplatnění.

Lucii Teisler můžete pokládat dotazy zde >>>

Lucie Teisler: Jestli máte strach, že už vás nikdo nezaměstná, asi vás opravdu nikde nevezmou

Předplatitelům E15 Premium může Lucie Teisler poradit, nejen když hledají novou práci. Jste nervózní, že jste už několik měsíců nenašli volnou manažerskou židli podle svých představ? Nebo se bojíte, že už vás po padesátce nikdo nezaměstná? Nevíte, jak se co nejlépe připravit na budoucí kolektiv svých podřízených? Co s tím? Zeptejte se.

VIP poradna v prémiové sekci webu E15 nabízí čtenářům také možnost položit dotaz některému z našich spolupracovníků, kteří se starají o peníze miliardářům. Akcie, zlato, eura, dolary, exotické měny, bitcoin, pozemek, investiční byt, obrazy, fondy, forex, dluhopisy, start-up… Koupit? Nebo prodat? Vašimi investičními průvodci jsou Daniel Drahotský a Michal Semotan z J&T Banky, šéf fondu Sirius Martin Burda, spolumajitel investičního fondu QUANT Aleš Michl, experti na kryptoměny Karel Fillner a Radomír Eliáš a znalec startupové scény Jaroslav Trojan.

Lucie Teisler: Jestli máte strach, že už vás nikdo nezaměstná, asi vás opravdu nikde nevezmou
Martin Burda: Koupit kus pole je jako kupovat obraz
Radomír Eliáš: Nakupujte různé kryptoměny, má to smysl

Autor: red
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud