69

fotografií

Nejdivnější ubytování v historii Airbnb: Lego byt, sud, hobití domeček i lanovková gondola

S

Společnost Airbnb letos oslaví už 13 let existence a jen málokterý cestovatel doposud nevyužil její služby. Portál zprostředkovává pronájem ubytování a v jeho nabídce je přes milion různých možností z 34 tisíc měst a 190 zemí. A najdou se mezi nimi i opravdové kuriozity...

Luxus i opravdu netradiční ubytování. Na Airbnb už nějakou dobu platí, že čím neobvyklejší místo, tím lépe, protože lidé jsou ochotni si za zážitek připlatit. Lego byt, hobití domeček, plovoucí sud, letadlo, hot dog nebo lanovková gondola? Nic není problém! A ačkoliv byste na takovém místě asi celý život bydlet nechtěli, na pár dní si lidé tento zážitek rádi dopřejí a ubytování jde přímo na dračku. Přesvědčte se sami.

Podívejte se v galerii, na jaké pozoruhodné možnosti ubytování tu můžete narazit:

Rekordní ceny bytů v Praze. Podívejte se na ty nejdražší až za 270 milionů
Na bezmála 300 milionů korun přijde momentálně nejdražší nabízený byt v Praze. Ačkoliv koronavirová krize měla růst cen bytů v Česku zbrzdit, ne-li zastavit úplně, ve skutečnosti zdražují nadále. Za milion pořídíte v centru Prahy pouhých pět metrů čtverečních a celkově průměrná nabídková cena nových bytů činí průměrně 123 tisíc korun za metr čtvereční plochy. Ty nejdražší byty v metropoli se pohybují v řádech desítek milionů.

Související články