63

fotografií

Sídlo miliardářů Manalapan: Komárkova rezidence za půl miliardy zde nepatří mezi nejdražší

Z

Za více než půl miliardy korun prodal pátý nejbohatší Čech Karel Komárek své luxusní sídlo na Floridě. V městečku Manalapan, kde se dům nachází, patří tato nemovitost přitom spíše k těm levnějším nabídkám, které byly v poslední době na tamním realitním trhu k mání.

Městečko Manalapan v Palm Beach na Floridě má přibližně 400 obyvatel. Nejdražší rezidence s více než 30 ložnicemi a vlastním golfovým i basketbalovým hřištěm se tu momentálně prodává za více než 2,5 miliardy korun. A ani další nemovitosti rozhodně nepatří k nejlevnějším, za astronomické cifry však na nové majitele čeká neuvěřitelný přepych. Sídlo Karla Komárka se sedmi ložnicemi a dvanácti koupelnami na více než tisíci metrech čtverečních obytné plochy zde zkrátka není žádnou výjimkou.

Luxusní nemovitosti na prodej v sídle miliardářů Manalapanu naleznete v galerii:

Krize restaurací v Čechách. Na prodej jsou i ty na prestižních adresách poblíž Pražského hradu, v lázních či na Stodolní
Je tomu rok, co celým světem včetně Česka začala zmítat koronavirová epidemie, která zasáhla do životů každého. Jedním z nejpostiženějších oborů je restaurační byznys, který se už několik měsíců kvůli vládním opatřením a odlivu turistů potýká s drastickým propadem tržeb. Mnoho z provozovatelů se proto rozhodlo svůj podnik raději ukončit.

Související články