Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Kolekce Converse Bugs Bunny Kolekce Converse Bugs Bunny Converse Feng Chen Wang Converse Feng Chen Wang Converse Converse Feng Chen Wang Converse All Terrain Converse All Terrain

8

fotografií

Novinky od Converse (už nikdy to nebudou stejný tenisky)

K

Když se řekne Conversky, všichni si představí to stejné. Pravděpodobně černá teniska s bílou podrážkou a bílými tkaničkami. Něco, co by obula sexy rocková hvězda někdy v druhé polovině minulého století. Ale Converse již léta dělá mnohem víc. 

Všichni bychom měli mít jedny Conversky. Téměř utomatická záležitost. Jako nošení roušek nebo používání deodorantu a čištění zubů. Pokud mají Converse nějaký problém, je to ikoničnost. Ta jedna bota, a je jedno v jaké barvě, která se nemusí líbit každému. Ač nechápeme proč. 

Converse má mnoho podob. Zaprvé, kolaborace se značkami a designéry nechaly vzniknout mnohému. Converse není jen obyčejná teniska. Je to možnost pro kohokoliv, jak si najít ideální boty. A pokud sledujete Converse, asi víte, že žádná jiná značka nedělá víc pro to, aby si každý našel to své. Jo mimochodem, tohle jsou jejich novinky. Protože i když není moc kam chodit, dobrý boty se neztratí.

Bugs Bunny

Umělá kožešina, vyšívaná aplikace mrkve nebo známé Looney Tunes logo, jsou zobrazeny na Chuck 70, Chuck Taylor All Star a Pro Leather. Kolekce obsahuje také mikiny a trička.

Kolekce Converse Bugs BunnyKolekce Converse Bugs BunnyAutor: Converse

Kolekce Converse Bugs BunnyKolekce Converse Bugs BunnyAutor: Converse

ALL Terrain - zimní varianta

Doby, kdy nám maminky říkaly, že nemůžeme jít v zimě ven v teniskách, jsou nenávratně pryč. Kolekce dbá především na funkčnost v podobě voděodolných materiálů jako GORE-TEX nebo flís. Tlumené zimní barvy jsou doplněny o kontrastní barevné detaily, a přesto nepůsobí jak pěst a oko. 

Converse All TerrainConverse All TerrainAutor: Converse

Converse All TerrainConverse All TerrainAutor: Converse

Feng Cheng Wang 

Tyto  Chucky vzbudily obrovský rozruch hned po premiéře na módních molech v New Yorku a Šanghaji na začátku letošního roku. Ikonickému designu Chucků byl dodán avantgardní nádech cílenou dekonstrukcí. Model spojuje dvoje Chucky v kontrastní oranžovo-béžové a černo-bíle variaci. 

Converse Feng Chen WangConverse Feng Chen WangAutor: Converse

Converse Feng Chen WangConverse Feng Chen WangAutor: Converse

Converse Feng Chen WangConverse Feng Chen WangAutor: Converse

Související články
Šmejcova Emma Capital krouží kolem řeckého potravinářského gigantu
Miliardář a spolumajitel Home Creditu Jiří Šmejc se zajímá o největšího producenta mléka, zmražené zeleniny a pečiva v Řecku. Šmejcova Emma Capital počátkem října předložila nabídku vlastnické skupině. Pokud by uspěla, potravinářskou firmu by čekal obdobný scénář jako v případě investice do tamního loterijního lídra Opap. 
Skončilo nám už pět nájemníků a další asi přibydou, říká mluvčí správce Palladia
Kvůli vývoji koronavirové epidemie budou od čtvrtka do konce nouzového stavu, který je aktuálně platný do 3. listopadu, uzavřené obchody. Výjimku mají prodejny základního sortimentu. Nařízení se tyká i obchodních center, jejichž nájemníci se dostávají do finanční tísně. „Opakované uzavření obchodů a restaurací bude mít jistě dopad na finanční situaci nájemců a lze očekávat zvýšení počtu insolvencí. Smlouvu nám už ukončilo pět obchodů a dá se předpokládat, že další budou přibývat,“ říká Karolína Peterková, mluvčí společnosti Property Solutions, která obchodní centrum Palladium spravuje.
Na trhu se přetřásá prodej silného řetězce
Velká investiční skupina má zvažovat prodej svého klíčového aktiva na poli tuzemského maloobchodu. Očekává se, že na prodej bude významný menšinový podíl. Horkým zájemcem má být americký kolos s tržní kapitalizací přes třicet miliard dolarů.
Komentář Václava Klause: Nikdy nekončící hra se statistikami
Zarputilí podporovatelé testování, trasování, rouškování a zakazování všeho možného i nemožného dnes a denně šermují statistikami a omračují nás vždy tím číslem, které v daném okamžiku vypadá co nejhrůzostrašněji. Když se náhodou objeví statistika, která nevypadá hrůzostrašně, je uváděna jen okrajově a je na ni hned zapomenuto.