Partners vyhlásili sbírku na pomoc samoživitelům | E15.cz

Partners vyhlásili sbírku na pomoc matkám a otcům samoživitelům

Ilustrační foto
Ilustrační foto
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

MAN

Vstoupit do diskuze
0

Do konce ledna můžete podpořit rodiny v nouzi. Spolumajitelé finanční skupiny Partners Petr Borkovec a Radim Lukeš vyhlásili sbírku, kde se každá vybraná koruna ztrojnásobí. Momentálně je na jejím účtu téměř 500 tisíc korun.

O příspěvek oslovili představitelé firmy jak své zaměstnance, manažery, poradce atd., tak také obchodní partnery. Přispět ale může kdokoliv. Věnuje-li například tisíc korun, ve sbírce nakonec přibydou tisícovky tři. Peníze lze poslat na transparentní účet 8892162/0800 u České spořitelny.

„Řada neúplných rodin se kvůli opatřením proti šíření koronaviru ocitla na hraně existenční nouze nebo za ní. Peníze budou rodiny moci využít na nákup jídla, léků, školních pomůcek a čehokoliv dalšího, na co už samoživitelům na konci měsíce nezbývá,“ uvedla skupina v tiskové zprávě.

Jak a komu se budou peníze posílat, pomůže Partners rozhodnout moderátorka České televize Nora Fridrichová, která spolupracuje s několika neziskovými organizacemi.

Autor: MAN

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.